Lt / En
Asamblėja (Veikėjų kuriamas scenarijus)
2014.I.18
2014 m. sausio 18 d., šeštadienį, 15 val. ŠMC

ŠMC vykstančioje parodoje „Veikėjų kuriamas scenarijus” Agentūra pristato kontroversijas bei „atvejus” iš savo kaupiamo „sąrašo” ir kviečia diskutuoti klausimu, kaip idėjos gali būti įtraukiamos į meno praktikas. Be parodos „Veikėjų kuriamas scenarijus” ekspozicijos, Agentūra taip pat pristato susitikimų ciklą, kurio metu detaliau nagrinėjami pasirinkti atvejai ir teismų sprendimai.

Parodos uždarymo renginyje Agentūra kviečia analizuoti „Atvejį 002010 („Betmobilio“ kopija)”. Šis atvejis susijęs su Marko Towle’o ir Warner Bros ginču dėl „Betmobilio“ kopijų. Savo automobilių dirbtuvėse „Gotham Garage“ M. Towle atgamino 1:1 „Betmobilio“ kopijas iš 1966 ir 1989 metų Betmano filmų. Jis taip pat prekiavo komplektais, kuriuose esančios detalės leido vartotojams savo automobilius paversti „Betmobilio“ kopijomis. Byloje „DC Comics v. Mark Towle“ JAV Kalifornijos valstijos apygardos teismo teisėjas Ronaldas Lew sprendė, ar M. Towle‘as nukopijavo saugomą filmo personažo išraišką, ar viso labo pasinaudojo bendro pobūdžio idėja, Betmano transporto priemone.

2014 m. sausio 18 d. 15 val. „Atvejis 002010 („Betmobilio“ kopija)” pateikiamas Jūsų vertinimui. Agentūros kvietimu susitikime taip pat dalyvaus įvairių sričių profesionalai: dr. Povilas Blaževičius (žaislų istorikas), Jolanta Chockevičiūtė (teisininkė), dr. Auridas Gajauskas (filosofas), Robertas Daskevičius (buvęs automobilių "tiuninguotojas"), dr. Remigijus Šimašius (teisininkas ir politikas ) ir Julijonas Urbonas (menininkas ir dizaineris).

Asamblėjoje bus diskutuojama anglų kalba.
Kalendorius
Barokinio teatro triukšmų mašinų kūrybinės dirbtuvės
ŠMC dienos stovyklos
ŠMC skulptūrų kiemo ekskursijos
Navigacijos | Iš „Blogų orų“ serijos
Papildomos ekskursijos po parodą „Galva su daug minčių“ su parodos kuratorėmis ir architektu
Vitalijaus Červiakovo naktinis pasivaikščiojimas „Galvos skliautas“
Archyvas