Lt / En
„Summer Literary Seminars“(SLS) kviečia į literatūrinius skaitymus su Josipu Novakovičium, Rebecca Wolff ir Gino Leineweber
2014.VI.23
Liepos 23 d., trečiadienį, 19 val. ŠMC skaitykloje

Josipas Novakovičius išvyko iš Kroatijos į JAV kai jam buvo dvidešimt. Jis išleido romaną „April Fool’s Day“, tris apsakymų rinkinius („Infidelities: Stories of War and Lust“, „Yolk“ ir „Salvation and Other Disasters“), du naratyvinių esė rinkinius bei dvi praktinės kritikos knygas, tarp jų ir „Fiction Writers Workshop“. Jo darbai įtraukti į geriausios amerikiečių poezijos antologiją, „Pushcart“ premijos rinkinį ir O. Henrio premijos apsakymų rinkinį. Autorius yra gavęs Witingo rašytojų premiją, Gugenheimo stipendiją, dvi „National Endowment for the Arts“ stipendijas, Ingram Merrill premiją, „American Book Award“ premiją, buvo Niujorko viešosios bibliotekos rašytojų draugijos narys. Už savo darbus Novakovičius buvo nominuotas prestižiniam „Man Booker International Prize“ apdovanojimui. Jis dėstė Bardo koledže, Laisvojo Berlyno universitete, Pensilvanijos valstijos universitete, o šiuo metu dirba Konkordijos universitete Monrealyje.

Rebecca Wolff yra trijų poezijos rinkinių („Manderley“, „Figment“, „The King“), romano („The Beginners, Riverhead“ 2011) ir kelių prozos kūrinių autorė. Ketvirtąją jos poezijos knygą „Warden“ 2014 m. rugsėjį išleis „Ugly Duckling Press“ leidykla. Ji yra „Fence“ žurnalo redaktorė ir „The Constant Critic“ leidėja. Niujorko rašytojų instituto Albanijos universitete rašytojų draugijos narė su savo vaikais gyvena Hudsone, Niujorko valstijoje.

Gino Leineweber nuo 1998 metų yra aktyvus poetas ir rašytojas. Jis gyvena ir dirba Vokietijoje, yra Hamburgo rašytojų asociacijos pirmininkas. Nuo 2013 m. jis yra Trijų jūrų rašytojų ir vertėjų tarybos („Three Seas Writers’ and Translators’ Council“) prezidentas, o 2000–2008 m. dirbo budistų mėnesinio žurnalo („Buddhistische Monatsblätter“) vyriausiuoju redaktoriumi. Gino Leineweber yra 10 prozos, negrožinių ir poezijos knygų autorius.
Kalendorius
Haruno Farockio filmų retrospektyva | Nepatogus kinas
Susitikimas su meno leidyklos „Primary Information“ įkūrėju Jamesu Hoffu
Leidykla „Circle Books“: prieinamumo politika, archyvų naudojimas ir partnerystė leidyboje
„Žinios iš kažkur kitur“. Kultūros vaidmuo 9-ojo dešimtmečio pabaigos Europos demokratinėse permainose
Vilniaus galerijų savaitgalis Šiuolaikinio meno centre
Triguba sąmonė: Ciarán Wood video darbų peržiūra
Archyvas