Lt / En
Knygos pristatymas. Tyler Coburn „Richard Roe“
2019.05.31
Gegužės 31 d., penktadienį, 18 val. ŠMC skaitykloje
Skaitymai vyks anglų kalba

„Richard Roe“ – tai fiktyvūs juridinio asmens memuarai, kuriuos išleido „Sternberg Press“, o dizainą sukūrė Luke‘as Gouldas. Šis vardas – vienas iš seniausių anglų kalboje, naudojamas teisėje, kai neatskleidžiama tikroji asmens tapatybė arba neįmanoma identifikuoti lavono. Richard Roe – tai žinomas nežinomasis, universalus rūbas, galimai kiekvienas, o iš tikrųjų – nė vienas.

Į septynias fragmentiškas dalis suskirstyti memuarai prakalbina teisines fikcijas, kurios trypčioja savasties paraštėse ir vis dažniau diktuoja politikos ir ekonomikos sąlygas. Šio renginio proga Coburnas skaitys knygos ištraukas, tyrinėjančias asmenybės idėjas iš teisės, psichologijos ir metafizikos sričių.

Tyler Coburn yra Niujorke gyvenantis menininkas ir rašytojas. Jis yra pristatęs savo darbus Paryžiaus Pompidou centre, Bergeno Kunsthalėje, Vienos Kunsthalėje, Londono „Hayward“ galerijoje, Honkongo „Para Site“ ir Seulo „Art Sonje Center“. Jo tekstai publikuoti žurnaluose „e-flux“, „Frieze“, „ArtReview“, „Dis“, „Mousse“, „LEAP“ ir „Rhizome“. „Richard Roe“ yra iš kelių dalių susidedantis projektas, užsakytas „Thyssen-Bornemisza Art Contemporary“ ir kuruojamas Cory‘o Scozzario. Vienoje iš šio projekto dalių Coburn oficialiai suteikė hibridinei orchidėjų rūšiai vardą Aranda Richard Roe. Daugiau informacijos rasite čia.
Kalendorius
Videogramos. Tarptautinis Kauno kino festivalis vienam vakarui keliasi į Vilnių
Skaitymai su Gerda Paliušyte: gotika ir afroamerikiečių kinas
Kipro Dubausko ir kviestinių menininkų filmų programa
Užgniaužti intensyvumai: afroamerikiečių protesto poezijos vertimo dirbtuvės
Rasė ir popmuzika. Klausymosi sesija su Nombeko Auguste ir Karoliu Vyšniausku
Unfortunately, it’s a different world for you. Leidinio pristatymas ir atvira diskusija
Archyvas