Lt / En
Ekskursijos po parodas ir edukacinė programa moksleiviams „Skulptoriai“ Šiuolaikinio meno centre
2014.IV.29 - V.18
Šiuolaikinio meno centras kviečia apsilankyti personalinėse lietuvių menininkų Arūno Gudaičio ir Vlado Urbanavičiaus parodose bei edukacinėje programoje „Skulptoriai“, skirtoje jaunesnių ir vyresnių klasių moksleiviams.

Kūrinys atvirlaiškyje
Užsiėmimas skirtas jaunesnių klasių moksleiviams. Užsiėmimo trukmė 1 val.


Arūno Gudaičio personalinėje parodoje „Dalys ir gabalai“ tyrinėjama skulptūros istorija, kūrinių gamybos procesai ir juos lydintys paradoksai. Tai humoristiniai pasakojimai apie meno ir gyvenimo sankirtas bei įvairialypius formos, medžiagos ir turinio santykius. Pasivaikščioję po parodą ir susipažinę su eksponatais moksleiviai sukurs atvirlaiškius, pritaikydami kai kuriuos šiuolaikinės skulptūros principus: naudodami jau padarytus gaminius ir analizuodami, kaip kūrinį veikia ir papildo skirtingi kontekstai bei situacijos.

Masteliai
Užsiėmimas skirtas vyresnių klasių moksleiviams. Užsiėmimo trukmė 1,5 val.


Vlado Urbanavičiaus personalinėje parodoje „Standartiniai rezervuarai“ Šiuolaikinio meno centro antro aukšto kiemelyje atsiveria specialiai šiai erdvei sukurti gigantiški betoniniai objektai. Naudodamas 2 m skersmens šulinio rentinius, menininkas pratęsia minimalistinės, įvietintos skulptūros tradiciją, kurioje konkreti aplinka visada yra neatsiejama kūrinio dalis. Parodoje moksleiviai analizuos mastelio ir erdvės įtaką skulptūrinio objekto ar instaliacijos suvokimui, o po ekskursijos patys sukurs erdvinę ekspoziciją, skirtą konkrečiai vietai Šiuolaikinio meno centre.

Kviečiame registruotis į ekskursijas po parodas ir edukacinius užsiėmimus iki gegužės 18 d. antradieniais – penktadieniais nuo 12 iki 17 val.


Ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai nemokami.

Išsamesnė informacija ir registracija tel. +370 5 2608960
Galerija
Kalendorius
Videogramos. Tarptautinis Kauno kino festivalis vienam vakarui keliasi į Vilnių
Skaitymai su Gerda Paliušyte: gotika ir afroamerikiečių kinas
Kipro Dubausko ir kviestinių menininkų filmų programa
Užgniaužti intensyvumai: afroamerikiečių protesto poezijos vertimo dirbtuvės
Rasė ir popmuzika. Klausymosi sesija su Nombeko Auguste ir Karoliu Vyšniausku
Unfortunately, it’s a different world for you. Leidinio pristatymas ir atvira diskusija
Archyvas