Lt / En
Visi  /  A  /  B  /  C  /  D  /  E  /  F  /  G  /  H  /  I  /  J  /  K  /  L  /  M  /  N  /  O  /  P  /  Q  /  R  /  S  /  T  /  U  /  V  /  W  /  X  /  Y  /  Z
Gagnebin-de Bons, Elise.
Elise Gagnebin-de Bons. Pro Helvetia. 2011. MGA710
Collection Cahiers d’Artistes 2011.
Gander, Ryan.
Catalogue Raisonnable, Vol. 1.  JRP/Ringier. 2010. MGA858
Garcia, Dora.
Multiples y colectivos. 1997-2006. Museum Emporda.  2006. MGA092
Gedin, Andreas.
Bit by Bit.  Stockholm. 2009. MGE362
Gelguda, Ugnius.
Kriminaliniai peizažai / Crimescapes. Artbooks, Vilnius.  2011. MGE772
Gelguda, Ugnius.
Ugnius Gelguda. Galerija "Vartai“.  2008. MGE374
Gelguda, Ugnius.
Ugnius Gelguda. Lietuvos fotomenininkų sąjungos fotografijų fondas. 2007. MGE595
Gelzis, Kristaps.
Artificial Peace. Contemporary Lanscape. 54. Esposizione Internazionale d’Arte. Latvian pavilion.  2011. MGE776
Gelzis, Kristaps.
Darbu katalogs. Rigas Galerija.  2005. MGE358
gerlach en koop.
Choses Tuées. De Appel arts centre/ Roma Publications. 2015. GTA557
Gerlikas, Antanas.
Dunes. Vilnius: Šiuolaikinio meno centras 2018. GSM129
Gerrets, Boris.
Mielenkenttia / Mindfields. KIASMA. 2003. MGE093
Gilbert, Wally.
Projekt NORBLIN / Project NORBLIN.  Step; Galeria 2 b, Warsaw.  2007. MGI094
Gilewicz, Wojciech.
Oni / Them.  Centrum Sztuki Wspolczesnej Zamek Ujazdowski.  2009. MGI702
Gill, Simryn.
Itsekylvaytyvia / Self-Seeds.  Museum of Contemporary Art Kiasma.  1998. MGI095
Gillick, Liam.
Meaning Liam Gillick. Kunsthalle Zurich; Kunstverein Munchen; Museum of Contemporary Art, Chicago; Witte de With Center for Contemporary Art, Rotterdam.  2009. MGI515
Gilytė, Patricija.
Video. Sculpture. Berufsverband Bildender Kunstler Munchen und Oberbayern E.V.  2008. MGI532
Gíslason, Ólafur.
Ólafur Gíslason. The Nordic Arts Centre.  1993. MGI499
Gladwell, Shaun.
Interior Linework / Interceptor Intersection.  Campbelltown Arts Centre. 2010. MGL658
Gladwell, Shaun.
MADDESTMAXIMVS. Planet & Stars Sequance.  Schwartz City, Melbourne.  2009. MGL483
Australian Pavilion at the 53d Biennale di Venezia.
01  /  02  /  03
Kalendorius
Šiuolaikinio meno centro edukacinė programa rugsėjo – spalio mėnesiais
„Išrašant ateitį“: režisierės Jurgos Zabukaitės kuruojama filmų programa
Spaudos diena ŠMC: naujos rudens sezono parodos
Žilvinas Landzbergas dalyvauja 33-ojoje San Paulo bienalėje
Įsivaizduojant niūrią tikrovę: mašininio matymo reversinė inžinerija Luko Skrebowskio paskaita
Simono Dybbroe Møllerio filmų trilogijos pristatymas dalyvaujant menininkui ir parodos kuratoriui Post Brothers
Archyvas