Lt / En
Visi  /  A  /  B  /  C  /  D  /  E  /  F  /  G  /  H  /  I  /  J  /  K  /  L  /  M  /  N  /  O  /  P  /  Q  /  R  /  S  /  T  /  U  /  V  /  W  /  X  /  Y  /  Z
Rosenkranz, Pamela.
Pamela Rosenkranz. Pro Helvetia. 2007. MRO419
Collection Cahiers d’Artistes 2007.
Rothenberg, Susan.
Paintings and Drawings.  The Buffalo Fine Arts Academy.  1992. MRO255
Rožanskaitė , Marija Teresė.
Vaizdai ir tekstai.  AICA. 2011. MRO868
Ruckriem, Ulrich.
Pirineos, Huesca, 1995.  Cantz Verlag. 1997. MRU256
Ruffo, Pietro.
Freedom Supermarket. Carlo Cambi Editore. 2013. MRU1175
Ruka, Inta.
Mani lauku laudis.  Soros Centre for Contemporary Art, Riga. 1999. MRU377
Latvian pavilion at the 48 Biennale di Venezia.
Ruppersberg, Allen.
The Best of All Possible Worlds.  Klaus Bussmann; Kasper Konig; Florian Matzner.  1997. MRU529
Rutault, Claude.
Claude Rutault. Astrup Fearnley Museet for Moderne Kunst, Oslo.  2002. MRU257
Rydet, Zofia.
Fotografie / Photographs.  Muzeum Sztuki w Lodzi.  1999. MRY258
Saadoja, Tõnis.
Tõnis Saadoja: Works 2008–2014. Talinn: Lugemik. 2014. MSA1193
Saadoja, Tõnis.
Etüüdid klaverile ja lõuendile / Etudes for Piano and Canvas. Tartu Art Museum. 2015. MSA1181
Saadoja, Tõnis.
Konspekteeritud ruum. Tõnis Saadoja laemaal Teater NO99s Eesti monumentaalmaal 1879-2012. Talinn: Lugemik. 2012. MSA1170
Saaski, Juha.
Maalauksellisia valokuvia ja valokuvauksellisia maalauksia / Painterly Photographs and Photographic Paintings.  Muu galleria, Helsinki.  2008. MSA259
Safavi, Vanessa.
Vanessa Safavi. Pro Helvetia. 2010. MSA638
Collection Cahiers d’Artistes 2010.
Saks, Adam.
Ende Neu. Städtische Galerie Offenburg.  2012. MSA794
Saks, Adam.
Nausikaa.  Berlin. 2010. MSA838
Saks, Adam.
Portrait of the moon & a singlr blue frog.  Finland 2013. MSA839
Saks, Adam.
Visual Voodoo.  AroS Aarhus Kunstmuseum.  2010. MSA648
Sala, Anri.
Anri Sala. Centrum Sztuki Wspolczesnej Zamek Ujazdowski.  2005. MSA260
Šalčiūtė, Laisvydė.
Propaganda. 2007-2009.  Galerija Vartai, Vilnius.  2009. MSA557
Sandra Lingevičiūtė, ed.
01  /  02  /  03  /  04  /  05  /  06  /  07  /  08  /  09  /  10  /  11  /  12  /  13  /  14  /  15  /  16  /  17  /  18  /  19  /  20  /  21  /  22  /  23  /  24  /  25  /  26  /  27  /  28  /  29  /  30  /  31  /  32  /  33  /  34  /  35  /  36  /  37  /  38  /  39  /  40  /  41  /  42  /  43  /  44  /  45  /  46  /  47  /  48  /  49  /  50  /  51  /  52  /  53
Kalendorius
Viktorija Rybakova, tyrimo „Pojūčių geografija“ pristatymas
Robertas Narkus, performansas „Keršto tiesioji“
Edka Jarząb, „Tarp sienų“, kūrybinės balso praktikos dirbtuvės
Festivalio „Nepatogus kinas“ seansai ŠMC kino salėje
Šiuolaikinio meno centro edukacinė programa rugsėjo – spalio mėnesiais
„Išrašant ateitį“: režisierės Jurgos Zabukaitės kuruojama filmų programa
Archyvas