Lt / En
Visi  /  A  /  B  /  C  /  D  /  E  /  F  /  G  /  H  /  I  /  J  /  K  /  L  /  M  /  N  /  O  /  P  /  Q  /  R  /  S  /  T  /  U  /  V  /  W  /  X  /  Y  /  Z
Robertsdottir, Ragna.
Kynngikraftur / Patterns of Energy. Reykjavik Art Museum.  2004. MRO250
Robijns, Gert.
Re-shade.  Merz, Muhka – Museum van Hedendaagse Kunst Antwerpen.  2003. MRO251
Robinson, Peter.
Peter Robinson. Michallett, Auckland, New Zealand.  2005. MRO252
Roepstorff, Kirstine.
Who Decides who Decides.  Revolver.  2003. MRO253
Rohrer, Stefan.
ANDANTE CON MOTO. Staatliche Akademie der Bildenden Künste Stuttgart.  2009. MRO787
Roldan, Ana.
Ana Roldan. Pro Helvetia. 2009. MRO416
Collection Cahiers d’Artistes 2009.
Roos, Nina.
Lapi kuvien / Via bilder / Through Images.  Museum of Contemporary Art Kiasma.  2001. MRO254
Rosdahl, Viktor.
A Quiet Night In.  Arnstedt, Ostra Karup.  2009. MRO646
Rosenkranz, Pamela.
Pamela Rosenkranz. Pro Helvetia. 2007. MRO419
Collection Cahiers d’Artistes 2007.
Rothenberg, Susan.
Paintings and Drawings.  The Buffalo Fine Arts Academy.  1992. MRO255
Rožanskaitė , Marija Teresė.
Vaizdai ir tekstai.  AICA. 2011. MRO868
Ruckriem, Ulrich.
Pirineos, Huesca, 1995.  Cantz Verlag. 1997. MRU256
Ruffo, Pietro.
Freedom Supermarket. Carlo Cambi Editore. 2013. MRU1175
Ruka, Inta.
Mani lauku laudis.  Soros Centre for Contemporary Art, Riga. 1999. MRU377
Latvian pavilion at the 48 Biennale di Venezia.
Ruppersberg, Allen.
The Best of All Possible Worlds.  Klaus Bussmann; Kasper Konig; Florian Matzner.  1997. MRU529
Rutault, Claude.
Claude Rutault. Astrup Fearnley Museet for Moderne Kunst, Oslo.  2002. MRU257
Rydet, Zofia.
Fotografie / Photographs.  Muzeum Sztuki w Lodzi.  1999. MRY258
Saadoja, Tõnis.
Tõnis Saadoja: Works 2008–2014. Talinn: Lugemik. 2014. MSA1193
Saadoja, Tõnis.
Etüüdid klaverile ja lõuendile / Etudes for Piano and Canvas. Tartu Art Museum. 2015. MSA1181
Saadoja, Tõnis.
Konspekteeritud ruum. Tõnis Saadoja laemaal Teater NO99s Eesti monumentaalmaal 1879-2012. Talinn: Lugemik. 2012. MSA1170
01  /  02  /  03  /  04  /  05  /  06  /  07  /  08  /  09  /  10  /  11  /  12  /  13  /  14  /  15  /  16  /  17  /  18  /  19  /  20  /  21  /  22  /  23  /  24  /  25  /  26  /  27  /  28  /  29  /  30  /  31  /  32  /  33  /  34  /  35  /  36  /  37  /  38  /  39  /  40  /  41  /  42  /  43  /  44  /  45  /  46  /  47  /  48  /  49  /  50  /  51  /  52  /  53
Kalendorius
Jono Meko filmas „Voldenas“ ir „open mike“ Meko kūrybos skaitymai
Skelbiamas atviras šaukimas jauniesiems menininkams pretenduoti į „JCDecaux premiją 2019“
Naujų leidinių pristatymas: Valentino Klimašausko, Lauros Kaminskaitės ir Anastasijos Sosunovos knygos
Nemokamos ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai kovo mėnėsį
Sharon Lockhart filmų programa
James Benning filmų programa. Kraštovaizdis patyrimui ir skaitymui: laikas, ekologija, politika
Archyvas