Lt / En
Visi  /  A  /  B  /  C  /  D  /  E  /  F  /  G  /  H  /  I  /  J  /  K  /  L  /  M  /  N  /  O  /  P  /  Q  /  R  /  S  /  T  /  U  /  V  /  W  /  X  /  Y  /  Z
Graham, Rodney.
Through the Forest Hatje Cantz Verlag; MACBA, Barselona; Kunstmuseum Basel; Hamburger Kunsthalle. 2010. MGR746
Gramsma, Bob.
Works 2003.  Edition fink, Zürich. 2004. MGR446
Gramsma, Bob.
Bob Gramsma. Verlag für moderne Kunst Nürnberg.  2003. MGR447
Granjon, Paul.
Z Lab 2001.  Chapters Arts Centre.  2001. MGR102
Grano, Veli.
Between the Worlds. FRAME, Finnish Fund for Art Exchange. 2003. MGR396
Grass, Gunter.
Kalkuta un patiesibas metamorfozes / Calcutta und Metamorphosen der Wirklichkeit.  Rigas domes Kulturas parvalde. 2003. MGR103
Grau, Eulalia.
Mai no he pintat angels daurats.  Museu d’art contemporani de Barcelona. 2013. MGR847
Grigaliūnas, Kęstutis.
Mirties dienoraščiai / Diaries of Death.  Vilniaus grafikos meno centras.  2010. MGR639
Grigaliūnas, Kęstutis.
Skrydis / Fly. Galerija "Vartai". 2006.  MGR373
Griškevičius, Algis.
Algis Griškevičius.  Danish Meseum of Photography. 2013. MGR873
Grospierre, Nicolas.
Nicolas Grospierre.  Kunstkamera. 2009. MGR874
Grospierre, Nicolas.
Biblioteka i inne projekty/The Library and the others projects.  CSW Zamek Ujazdowski.  2006. MGR880
Groupe dunes.
Deux installations de Madeleine Chiche et Bernard Misrachi.  Friche la Belle de Mai, France. 2002. MGR475
Grubinger, Eva.
Operation R.O.S.A.  KIASMA, Helsinki. 2001. MGR104
Grunstein, Denise.
Figur i landskap / Figure in Landscape.  Moderna Museet, Stockholm. 2001. MGR105
Gruszka - Zych, Barbara.
Nasz poeta/ Mūsų poetas.  Naujoji Romuva. 2012. MGR861
Gunnes, Mai Hofstad.
Baby Snakes Hatching. Ruins. Ruins.  Torpedo Press.  2012. MGU904
Hagens, Erik.
Reportage og malerei.  Nordjyllands Kunstmusem.  1994. MHA106
Hahansson, Henrik.
Henrik Hakansson in dialogue with Will Bradley. Iaspis, Stockholm; Propexus, Lund.  2005. MHA107
Hakansson, Henrik.
An Introduction to the Birds.  De Appel, Amsterdam.  2003. MHA108
01  /  02  /  03  /  04  /  05  /  06  /  07  /  08  /  09  /  10  /  11  /  12  /  13  /  14  /  15  /  16  /  17  /  18  /  19  /  20  /  21  /  22  /  23  /  24  /  25  /  26  /  27  /  28  /  29  /  30  /  31  /  32  /  33  /  34  /  35  /  36  /  37  /  38  /  39  /  40  /  41  /  42  /  43  /  44  /  45  /  46  /  47  /  48  /  49  /  50  /  51  /  52  /  53
Kalendorius
Viktorija Rybakova, tyrimo „Pojūčių geografija“ pristatymas
Robertas Narkus, performansas „Keršto tiesioji“
Edka Jarząb, „Tarp sienų“, kūrybinės balso praktikos dirbtuvės
Festivalio „Nepatogus kinas“ seansai ŠMC kino salėje
Šiuolaikinio meno centro edukacinė programa rugsėjo – spalio mėnesiais
„Išrašant ateitį“: režisierės Jurgos Zabukaitės kuruojama filmų programa
Archyvas