Lt / En
Visi  /  A  /  B  /  C  /  D  /  E  /  F  /  G  /  H  /  I  /  J  /  K  /  L  /  M  /  N  /  O  /  P  /  Q  /  R  /  S  /  T  /  U  /  V  /  W  /  X  /  Y  /  Z
Adeagbo, Georges.
Archaologie der Motivationen – Geschichte neu schreiben / Archeology of Motivations – Re-Writing History. Galerie im Taxispalais, Innsbruck. 2001. MAD001
AFF Architekten.
An Aggregate Body. AFF Architekten. 2009. MAF651
Ahtila, Eija-Liisa.
Kuviteltuja henkiloita ja nauhoitettuja keskusteluja / Fantasized Persons and Taped Conversations. Museum of Contemporary Art Kiasma. 2002. MAH002
Aida, Makoto.
Monument for Nothing.  Graphic-sha Publishing Co, Ltd. 2007. MAI735
Akira Yamaguchi.
The Art of Akira Yamaguchi.  University of Tokyo Press.  2004. MAK486
Akira, Yamaguchi.
Now, Oyamazaki... Mitsumura Suika Shoin Publishing Co.  2008. MAK648
Akos, Birkas.
Muvek / Werke 1975-2006. Ludwig Museum – Museum fur Zeitgenossische Kunst, Budapest. 2005. MAK003
Aladag, Nevin.
Hert No.01. Nevin Aladag. 2002. MAL436
Allora, Jennifer; Calzadilla, Guillermo.
Allora & Calzadilla. JRP Ringier.  2009. MAL638
Althamer, Pawel.
The Vincent Award, 2004.  Bonnefantenmuseum, Maastricht; Hatje Cantz Verlag.  2004.  MAL437
Alys, Francis.
Time is a Trick of the Mind. Museum fur Moderne Kunst Frankfurt am Main; Revolver. 2004. MAL004
Alys, Francis
A Story of Deception Tate Publishing 2010. MAL745
Amer, Ghada.
Ghada Amer. De Appel, Amsterdam.  2003. MAM005
Anastasi, William.
A Retrospective. Nikolaj Copehnagen Contemporary Art Center. 2001. MAN006
Andersen, Henrik B.
Sliding Zones Kunsthal Charlottenborg 2010. MAN743
Andersen, Solvej Dufour.
Solvej Dufour Andersen. Pro Helvetia. 2011. MAN703
Collection Cahiers d’Artistes 2011.
Anderson B. Henrik.
Sliding Zones.  Copenhagen. 2010. MAN883
Angis.
Angis. Galerija „Meno parkas“.  2010. MAN656
Anglickaitė, Akvilė.
Akvilė Anglickaitė. Lietuvos fotomenininkų sąjungos fotografijų fondas.  2008. MAN596
Ann Lislegaard.
Spiral Book.  2012. MLI1179
01  /  02  /  03  /  04  /  05  /  06  /  07  /  08  /  09  /  10  /  11  /  12  /  13  /  14  /  15  /  16  /  17  /  18  /  19  /  20  /  21  /  22  /  23  /  24  /  25  /  26  /  27  /  28  /  29  /  30  /  31  /  32  /  33  /  34  /  35  /  36  /  37  /  38  /  39  /  40  /  41  /  42  /  43  /  44  /  45  /  46  /  47  /  48  /  49  /  50  /  51  /  52  /  53
Kalendorius
Viktorija Rybakova, tyrimo „Pojūčių geografija“ pristatymas
Robertas Narkus, performansas „Keršto tiesioji“
Edka Jarząb, „Tarp sienų“, kūrybinės balso praktikos dirbtuvės
Festivalio „Nepatogus kinas“ seansai ŠMC kino salėje
Šiuolaikinio meno centro edukacinė programa rugsėjo – spalio mėnesiais
„Išrašant ateitį“: režisierės Jurgos Zabukaitės kuruojama filmų programa
Archyvas